Czekamy na Twoją wiadomość.


Witaj na stronach informacyjnych spółki Rawlplug SA. Jeśli interesują Cię produkty i usługi marki Rawlplug, przejdź na stronę www.rawlplug.com

Akcjonariat

  • Amicus Poliniae Sp. z o. o. 53,60%
  • Radosław Koelner 9,80%
  • PKO BP Bankowy PTE 9,01%
  • Nationale Nederlanden PTE 8,73%
  • Pozostali 18,86%

AkcjonariuszIlość akcjiUdział % w kapitale zakładowymLiczba głosów na Walnym ZgromadzeniuUdział % w liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu
Amicus Poliniae Sp. z o.o.17.453.75053,60%17.453.75053,60%
Radosław Koelner3.189.3719,80%3.189.3719,80%
PKO BP Bankowy PTE2.933.6399,01%2.933.6399,01%
Nationale Nederlanden PTE2.842.1388,73%2.842.1388,73%
Pozostali6.141.10218,86%6.141.10218,86%
Razem32.560.000100,00%32.560.000100,00%