Kodowanie
niemożliwie
bystre

Dołącz do nas

Poszukiwani specjaliści IT

Zastanawiasz się dlaczego w Rawlplug
potrzebujemy właśnie Ciebie?

W dużej, międzynarodowej grupie kapitałowej, w skład której wchodzą firmy produkcyjne i dystrybucyjne zatrudniające blisko 2 000 pracowników, nie bylibyśmy w stanie funkcjonować bez sprawnego IT. Komunikacja w tak rozbudowanej strukturze i przy wielu kanałach sprzedaży, to nie lada wyzwanie. Nasi specjaliści IT, tworzą oprogramowanie na miarę oczekiwań naszej organizacji - wspierające procesy produkcyjne, logistykę, komunikację, a także tworzą narzędzia ułatwiające pracę partnerom biznesowym Rawlplug.

Do rozwijających się prężnie działów IT i Web Division poszukujemy specjalistów wybranych technologii, mogących wnieść świeże spojrzenie na standardowe zagadnienia związane z wdrażaniem i rozwojem systemów informatycznych Rawlplug.

Sprawdź aktualne oferty pracy IT:

Programista Progress 4GL

Obowiązki:

  • Modyfikacja istniejących aplikacji;
  • Projektowanie i implementacja nowych aplikacji zgodnie z wymaganiami;
  • Współpraca z klientem biznesowym.

Wymagania:

  • Umiejętność programowania w Progress 4GL;
  • Znajomość systemu MFG PRO;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Co najmniej podstawowa znajomość systemów Unix/Linux umożliwiającej swobodne poruszanie się po systemie (shell);
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • Znajomość relacyjnych baz danych (SQL);
  • Znajomość innych systemów klasy ERP;
  • Umiejętność programowania w językach skryptowych (np. Python, PERL);
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej;
  • Umiejętności pracy w systemach kontroli wersji.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub umowę współpracy w oparciu o własną działalność;
  • Motywujące wynagrodzenie;
  • Udział w ciekawych, międzynarodowych projektach;
  • Szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb pracownika;
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, ubezpieczenie grupowe;
  • Parking samochodowy i rowerowy dla pracowników;
  • Wspólne uczestniczenie w akcjach sportowych - piłka nożna, koszykówka, biegi długodystansowe, rajdy rowerowe;
  • Luźną atmosferę pracy i niebanalne poczucie humoru :)

Żadna z przesłanych do nas aplikacji nie przechodzi obojętnie. Informujemy jednak, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.