Czekamy na Twoją wiadomość.


Tytuł Lidera Rynku Stolarki 2016

Tytuł Lidera Rynku Stolarki 2016

Zamocowania Rawlplug zostały nagrodzone w kategorii dostawców komponentów do produkcji okien i drzwi.

Jest nam bardzo miło poinformować, iż otrzymaliśmy tytuł Lidera Rynku Stolarki 2016 w trakcie gali organizowanej rokrocznie przez Centrum Analiz Branżowych. Mieliśmy przyjemność znaleźć się w gronie 19 nagrodzony firm – znaczących graczy na polskim rynku okien i drzwi. Kapitułą plebiscytu Liderów Rynku Stolarki są klienci z całego kraju, dlatego to wyróżnienie - dowód zaufania, z jakim spotykają się nasze produkty - cieszy szczególnie.


Tegoroczna gala podsumowująca pierwsze półrocze 2016 roku na rynku stolarki stanowiła platformę wymiany opinii i obserwacji związanych z obecną koniunkturą. Wyniki badań rynkowych przytoczone przez organizatorów wskazywały jednoznacznie, że poprawa sprzedaży utrzyma się. Będzie można ją nadal obserwować w kraju oraz eksporcie.


Gościem specjalnym wydarzenia był Tomasz Żuchowski – Wiceminister ds. Budownictwa, podsekretarz stanu Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa. Nagrodę w naszym imieniu odebrał Łukasz Rybarczyk – Koordynator Sprzedaży Inwestycyjnej w Warszawie.

Dowiedz się więcej o tegorocznej edycji Liderów Rynku Stolarki.