Czekamy na Twoją wiadomość.


Gramy z polskimi siatkarzami

Gramy z polskimi siatkarzami

W nowym sezonie siatkarskim po raz drugi zostaliśmy partnerem PlusLigi i OrlenLigi.

30 września i 15 października ruszył nowy sezon rozgrywek siatkarskich – kolejno PlusLigi i OrlenLigi. Rawlplug i Koelner mają przyjemność po raz drugi towarzyszyć siatkarkom i siatkarzom na boisku oraz wspierać rozwój obu lig – w nowym sezonie będziemy ponownie ich partnerami. W ciągu najbliższych miesięcy logotypy obu naszych marek znajdziecie na bandach reklamowych wokół boiska.

Na najwyższym szczeblu

Siatkówka cieszy się dużym zainteresowaniem polskich kibiców. Rozgrywki PlusLigi budzą każdego roku duże emocje. Jest ona uznawana za jedną z najlepszych siatkarskich lig męskich na świecie, zaraz po włoskiej i rosyjskiej. Skupia najlepsze polskie drużyny siatkarskie, prowadząc rozgrywki ekstraklasy mężczyzn. OrlenLiga z kolei obejmuje wiodące, polskie żeńskie drużyny siatkarskie i jest jednocześnie najwyższą, pierwszą ligą siatkarską kobiet w kraju. 

Od lat wspieramy sport

Rawlplug angażuje się w aktywności sportowe lokalnych drużyn oraz naszych pracowników, aby ułatwiać im osiąganie kolejnych sukcesów. Więcej informacji o podejmowanych przez nas inicjatywach znajdziecie na stronie internetowej o zrównoważonym rozwoju Rawlplug w zakładce Sport.

Szczegóły dotyczące lig i terminarzy meczów są dostępne na stronach internetowych PlusLigi i OrlenLigi.